Лінії стерильного плодово-ягідного наповнювача гетерогенного, асептично фасованного

Лінії стерильного плодово-ягідного наповнювача гетерогенного, асептично фасованного
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M11991595
 
Способи оплати: Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Доставка транспортною компанією

Характеристики

Продуктивність   від 1 т/г до 5 т/г

Опис Лінії стерильного плодово-ягідного наповнювача гетерогенного, асептично фасованного

Лінія складається з трьох ділянок:

  1. Підготовка рецептури. (автоматичне завантаження компонентів рецептури, дефростація, поперетнє нагрівання, перемішування)
  2. Варка в умовах вакууму (остаточне формування рецептури, вакуумна варка за низької темепратури кипіння до необхідного значення °Brix, пастеризація або стерилізація)
  3. Охолодження (максимально потужне та швидке вакумне охолодження в асептичних умовах, видача на фасування в асептичну тару В2В)

Три виробничі ділянки - три технологічні машини. Кожна оптимально спроектована для рішення своєї задачі. Перекачування між машинами здійснюється за допомогою різниці тиску. Повне збереження цілостності плодів (як цілих ягід, так і збереження геометрії різаних на шматочки та кубіки фруктів).

  1. Дефростатор - горизонтальна компоновка машини, потужний зностостійкий змійовик, що обертається, розроблений спеціально для роботи з блоками замороженого продукту, або IQF.
  2. Основна машина - Горизонтальний ваккумний котел. Горизонтальна компоновка зменшую шар продукту, а власне і вагу маси, що тисне на продукт. Змійовик, що обертається, з теплоносієм пара - потужний та беспечний для продукту нагрів, всі гарячі поверхні безперервно знаходяться у динаміці, відсутність руйнівного впливу на продукта будь-яких механічних скребків та лопаток. За умов комплектації тензометричними датчиками, конденсатор встановлюється безпосередньо на вакуумному котлі. 
  3. Охолоджувачт стерильий вакуумний. Горизонтальна компоновка з нахилом для збілшення площі дзеркала поверхневого теплообміну. Бездоганне виконання і гігієнічна чистота - неодмінна передумова збереження стерильності продукту при охолодженні в вакуумі. 

Фасування виконується в асептичні мішки 3 - 220 литрів (bag-in-box, в бочках) та простерилізовані контейнери з нержавіючої сталі 500 - 1000 літрів (кеги). Також пропонується обладнання для автоматичної мийки, стерилізації та герметизації нержавіїчих контейнерів (поворотна тара).

Технологічна лінія, що спроектована та сконструйована компанією Boema, основою якої є технологічна зв´язка Дефростатор - Горизонтальний вакуумний котел Мод.Cookerev YPB205 - Охолоджувач стерильний YPB207, безумовно найбіль новаторська компоновка з усіх машин, що представлені в даний час в сегменті "Для старилізації та охолодження в стерильних умовах гетерогенних плодово-ягідних наповнювачів для молочної та кондитерської промисловості".

Дякуючи можливості обробки з абсолютною точністю під керуванням ПЛК кривих охолодження стерильного продукту через встановлені значення тиску (тех. умови та специфікації для кожної рецептури) досягаються найліпщі результати збереження цілостності плодів та геометріі шматочків фруктів з одночастною оптимізацією по продуктивності. 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Новинка: в асортименті компанії - обладнання для виробництва джему за новими технологіями
16 червня 2021 в 17:09

Зварити домашнє варення вдається не всім, але кожному хочеться попити чаю з коханим вишневим або абрикосовим. Якщо вам вдасться налагодити виробництво варення, яке не поступається за смаком домашнім заготівлях, товар не…

 
 

Ми знаходимось тут

Обладнання для переробки овочів, фруктів, ягід - Боема Україна
(основний офіс)

01054, Україна, Київська, Київ, вул. Б. Хмельницького, будинок 41
  • +38 (044) 451-56-XX

Сайти

Boema - італійське харчове обладнання

Boema - італійське харчове обладнання

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create