Чому варто обирати спеціалізовану лінію енергетичних батончиків італійського виробника?

Мабуть, кожен задумувався над тим, що ж такого корисного і поживного взяти на перекус собі чи близьким. Ми пропонуємо вам просте рішення проблеми – корисні енергетичні батончики. Енергетичні батончики допоможуть швидко утамувати відчуття голоду в перервах на роботі чи навчанні, підкріпити сили перед або після тренування та урізноманітнити дієту. Енергетичні батончики створюються із сухофруктів і цінних злаків, вони збагачені рослинним протеїном і екстрактами рослин, що підвищують тонус і працездатність.

А для того, щоб отримати максимум користі з таких батончиків - важливо придбати правильне обладання для їх виробництва. У нашій компанії "Боема" для замовлення доступна лінія енергетичних батончиків Україна за оптимальною ціною. Саме завдяки цій лінії Ви зможете створити процвітаючий бюізнес чи виробляти смачні та корисні  батончики для своїх близьких. Ваші батончики стануть прекрасною альтернативою магазинним цукеркам, підійдуть для перекусу перед чи після занять спортом, на роботі чи в школі.

Автоматична лінія для виробництва батончиків - це технологічна лінія, яка в основному використовується у виробництві зернових продуктів, таких як гранола, арахісова цукерка, рисова цукерка, харчові зернові батончики, хрусткий горіховий торт, хрусткий яєчний пиріг тощо.

Також, окрім лінії для батончиків, Ви можете придбати обладнання для переробки фруктів, яка стане в нагоді під час виробництва.

Виробнича лінія батончиків - це універсальний агрегат на якому можна проводити різні види батончиків з швидкою зміною форматів і рецептів, що зберігаються в ПЛК (PLC) машини.

Наша лінія енергетичних батончиків призначена для виробництва протеінових, злакових та спортивних батончиків. 

Наша лінія енергетичних батончиків є якісним обладнанням, є продуктом якісного італійського виробництва Boema SpA, що завоювало авторитет у не не одній країні.В її основі лежить вертикальний вакуумний котел Мод.JPB206. В якості допоміжного обладнання: елеватор-дозатор інгредієнтів рецептури; турбозмішувач/розчинник пектину, буферний танк-зодатор твердих добавок. 

Чому наша лінія з виробництва енергетичних батончиків?

  • Бо простота в управлінні й експлуатації, добре сформована
  • Високий ступінь автоматизації
  • Великий обсяг виробництва

Придбайте наше обладнання виробника"Боема" та станьте провідним виробником зернових батончиків в Україні, який займається створенням смачних та користих енергетичних батончиків. Доставку здійснюємо по всій території України. Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!