Обладнання для шокової заморозки - швидкість, надійність, зручність

Найкращим методом для того, щоб якнайдовше зберегти продукти є шокова заморозка. Камера шокової заморозки відрізняється від звичайної тим, що всі процеси температурної обробки відбуваються набагато швидше, що дозволяє зберегти клітинну структуру продукту і всі поживні речовини. Наша компанія "Боема" пропонує обладнання для шокової заморозки купити за оптимальною ціною.

Шокова заморозка дозволяє максимально зменшити ріст бактерій всередині продукту, таким чином, термін зберігання продукції збільшується на 20-30 %.  За рахунок того, що процес шокової заморозки відбувається швидко, молекули води формують мікрокристали і продукція зберігає свій смак та аромат.

Компанія Boema пропонує технологічне обладнання для промислової переробки овочів, фруктів, ягід, ті виробництва заморожених по технологіі IQF:

    коренеплодів, овочів, зелені (як моно-продукт, так і мікси);
    замороженої кртоплі фрі (french fries);
    фруктів без кісточки із збереженням цілістності плоду (вишня, слива, абрикос, персик);
    заморожених фруктових ломтиків та кубиків бідь-якого розміру, ягід

В асортименті нашої компанії лінії шокової заморозки овочів, фруктів, ягід за технологією IQF (комплексні лінії та окремі машини).
Особливості нашої лінії:

Первинна ділянка

Пропонуєтся обладнання для прийому, транспортування, мийки (барботажна, барабанна, флотаційна), видалення кісточки, видалення легких та важких домішок, очистники від шкірки (тиском пари, абразивні, щіткові), установки нарізання (гідронарізка або механічна), калібрування (вібро-, барабанні, роликові).

Бланшування та охолодження

У який спосіб та взагалі необхідність процесу залежать від типу сировини та виду технологічного процесу. Пропонуються бланшувачі різноманітних типів та конструктиву (тунельного типу, зануренням, барабанні), широкого діапазону потужності та модифікацій (теплоносій: горяча вода, пара, паро-водяна суміш). Для охолоджження використувується холодна вода, повітря  температурою навколишнього середовища, а також холодне повітря 5°C (ефективне рішення для зменшення навантаження на тунель заморозки, а також продовження часу роботи між відтайками).

Все обладнання "Боеми", що пропонується до реалізації,  виключно власної розробки та виробництва на заводі в м. Нейве (регіон П´ємонт, Італія). Якість гарантуємо і ми впевнені, що Ви не будете розчаровані своєю покупкою. Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!