Чому з відцентровим насосом для перекачування  Ваші страви стануть кращими?

Якщо Ви маєте справу з обробкою овочів, а саме з перекачувнням їх твердих частин – Вам ніяк не обійтися без обладнання для переробки овочів недорого замовити який можна в нашої компанії «Боема» .

Відцентрові харчові насоси - це промислові агрегати, в яких механічна енергія приводу перетворюється в гідравлічну енергію рідини, в результаті чого відбувається її переміщення.

Відцентрові насоси на сьогоднішній день є найбільш поширеним і затребуваним різновидом динамічної гідравлічної техніки, що знаходить широке застосування в найрізноманітніших сферах, харчовій промисловості в тому числі. Настільки широкий діапазон застосування даних загальнопромислових агрегатів обумовлений, в першу чергу, їх чудовими технічними характеристиками і конструктивними перевагами в порівнянні з іншим подібним обладнанням.

Відцентрові насоси - невід'ємна і одна з найважливіших ланок багатьох технологічних процесів, ключових для ефективного, повного виробничого циклу. Основна функція, що покладається на відцентрові загальнопромислові насоси - перекачування рідких сумішей різної щільності (хімічних і харчових), а також створення і підтримання необхідного тиску в тих чи інших робочих системах. Треба зазначити, що технічні характеристики і фізичні властивості, що визначають ступінь надійності тих чи інших відцентрових насосів, безпосередньо впливають на якість кінцевої продукції, ефективність і обсяг виробництва, і що найголовніше - собівартість випущеної продукції та послуг.

Наші насоси відцентрові для перкачки продукту з твердими включеннями широко використовуються в харчовій промисловості. Всі поверхні, що контактують з продуктом виготовлені з нержавіючої сталі AISI 316L. ТИПорозміри насоса 4", 6" та 8",  відповідно відводи - DN100, DN150, DN200. Потік продукту насоса становить від 150м3/год, до 500 м3/год. Максимальні розміри твердих часток, що перекачуються залежать від моделі насоса: сферичні частки від Ø 83мм до Ø140мм, або овалообразні частки 75х100мм, 100х150мм, 125х225мм.

Наші насоси можкть застосовуватися для:

  1. Перекачування продукту між технологічними процесами, як альтернатива Елеваторам, конвеєрам, транспортерам, норіям;
  2. Вузла. Гідравлічне нарізання продукту;
  3. Завантаження продeкту в Бланшувачі (процеси шокової заморозки IQF).

Насоси даної категорії - один з основних видів обладнання, завдяки якому забезпечується безперебійний і безперервний технологічний процес на підприємствах харчової промисловості.

Компанія "Boema"  випускає якісні відцентрові насоси для перекачування твердих частинок. Ми переконані, що придбавши це обладнання Ваші справи з переробкою овочів значно покращаться, а Ваш бізнес процвітатиме. Придбайте і Ви не будете розчаровані!