Чому для виробництва смачного та корисного джему не обійтися без спеціального обладнання?

Зварити домашній джем вдається не всім, але кожному хочеться попити чаю з коханим вишневим або абрикосовим. Якщо вам вдасться налагодити виробництво джему, який не поступається за смаком домашнім заготівлях, продукт не затримається на полицях. А для того, щоб так і було пропонуємо Вам замовити на виробництво джему обладнання в нашої компанії «Boema».

Устаткування для виробництва джему, варення і повидла покликане виконувати важливу задачу - максимально зберегти кількість мікроелементів і вітамінів в ягодах і овочах. Тому в основному використовуються сучасні методики переробки з використанням спеціального обладнання комплексних ліній.

У нас доступна для замовлення сучасна лінія для виробництва   джему, конфітюру, варення.  Вона складається з двох ділянок:

  1.  Підготовка рецептури та варка в умовах вакууму - в горизонтальному вакуумному котлі Mod. Cookerev JPB205 (автоматичне завантаження компонентів рецептури, перемішування, автоматична варка за низької температури кипіння, пастеризація).
  2.  Фасування в тару B2B та B2C - у горизонтальному Витримувачі Mod. JPB209 (автоматичне підтримання температури фасування та повільне перемішування готового продукту)

Горизонтальна компоновка, відсутність механічного впливу на продукт будь-якими скребками чи лопатками, змійовик-теплообмінник що обертається, відсутність статичних горячих поверхонь - дозволяє максимально зберегти органолептичні характеристики та геометрію шматочкив та цілих фруктів. 

Автоматичне управління здійснюється за допомогою ПЛК (програмований логічний контролер) і сенсорної панелі оператора. 

Наша лінія комплектується елеватором завантаження твердих компонентів, системою фільтрації цукру, вузлом розчинення пектину, фільтрами від косточок в потоці (з можливістю by-pass), нарізкою в потоці (з можливістю by-pass), магнітними пастками та інше.

Дане обладнання виконує повний цикл виробництва. Так, на початковому етапі плоди і ягоди проходять попередню підготовку. Далі виконується безпосереднє виробництво джему, варення, повидла, джему і конфітюру. Для цього використовуються унікальні і оригінальні рецепти.

Наша компанія Boema крокує в ногу з прогресом проектування та конструювання, тому у нас лише надійний товар. Найвища якість обладнання Boema підтверджено сертифікатом ISO 9001 і, найголовніше, замовниками та партнерами компанії - світовими, західноєвропейськими та східноєвропейськими лідерами у виробництві продуктів харчування.

Ми переконані, що придбавши нашу лінію для виробництва джему, Ви не залишитеся розчаровані, адже Ваш джем залишить солодкий спогад у Вашій та пам’яті відвідувачів. Спробуйте і Ви не пошкодуєте.